Dátum

 

Június 26-án, pénteken a Felső-Majláth végállomásról 17:55-kor, illetve az Újgyőri főtérről 20:45-kor induló 1G számjelzésű autóbusz nem közlekedik.

Kérjük szíves megértésüket!

Vezérkép ne jelenjen meg
Ki