Dátum
A március 18-tól menetrend szerint induló többlet járatok:
A 35-ös autóbusz:
- az Avas kilátótól: 5:25, 5:45, 6:05, 6:25, 6:45, 7:05, 7:25, 7:45, 8:05, 8:25, 13:13, 13:28, 13:43, 13:58, 14:13, 14:28, 14:43, 14:58, 15:13, 15:28, 15:43, 15:58, 16:13, 16:28, 16:43, 16:58.
- a Centrum áruháztól: 5:37, 5:57, 6:17, 6:37, 6:57, 7:17, 7:37, 7:58, 8:17, 8:37, 13:25, 13:40, 13:55, 14:10, 14:25, 14:40, 14:55, 15:10, 15:25, 15:40, 15:55, 16:10, 16:25, 16:40, 16:55, 17:10.
1-es autóbusz:
- a Tiszai pályaudvarról 04:25
9-es autóbusz:
- az Újgyőri főtérről: 05:25, 13:30
- a Tokaji Ferenc utcáról: 06:08, 14:08
A menetrendben meghirdetett indulási időpontban kettő autóbusz indul egyszerre:
- az 53-as autóbusz esetében a Majális-parkból 05:00-kor,
- az 54-es autóbusz esetében Felső-Majláthról 05:00-kor, a Repülőtérről 06:18-kor,
- a 35R-es járat esetében az Avas kilátótól 05:00-kor,
- a Búza térről 17:21-kor induló 43-as autóbusz esetében.
Dokumentumok