Munkalehetőség regisztrált álláskeresők részére

2016. május 20., péntek - 15:15

A Miskolc Holding Zrt. munkatársakat keres az MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt-hez autóbuszvezető munkakörbe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • A mindenkor érvényes KRESZ betartásával, a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően a gépjármű vezetése
  • Menetrend, utazási feltételek betartása és betartatása
  • Menetjegy árusítás, menetjegyek és bérletek érvényességének ellenőrzése
  • Utasok udvarias és színvonalas kiszolgálása
  • Jogszabályok és utasítások betartása

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

  • Betöltött 24. életév
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Érvényes C kategóriás vezetői engedély
  • PÁV II. alkalmassági vizsga előnyt jelent
  • Megbízhatóság, udvariasság
  • Büntetlen előélet
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készség

Munkarend:

Vezényléses, 3 havi munkaidő keret

Ajánlatunk:

  • Képzés teljes körű biztosítása a munkakör betöltéséhez
  • Kulturált munkakörnyezet, munkaruha biztosítása
  • Felelősségteljes munkakör, stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások: éves kafetéria keret választható elemekkel, illetve a dolgozó részére éves városi kombinált bérlet

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével várjuk az alábbi elérhetőségek valamelyikére:

  • email: mhhrpalyazat@miskolcholding.hu
  • postacím: 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.
  • személyesen: B.A.Z. Megyei Kormányhivatal Miskolci Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályán (Miskolc, Zombori u. 2.)

Toborzási nap: B.A.Z. Megyei Kormányhivatal Miskolci Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályán (Miskolc, Zombori u. 2.) 2. emelet. Időpont: 2016.május 26., 13 óra (csoportos tájékoztató és egyéni elbeszélgetés).