Tájékoztatjuk Tisztelt Utasainkat, hogy 2016. december 24-én a korábbi évekhez hasonlóan 16 óráig a villamos és autóbusz járatok szombati napra érvényes menetrend szerint közlekednek, kivéve a 44-es és az ingyenes áruházi járatokat.16:00-órától egyedi menetrend szerint közlekednek a villamosok és autóbuszok.
16 óráig a szombati menetrend lesz érvényben
2016. december 24-én a korábbi évekhez hasonlóan 16 óráig a villamos és autóbusz járatok szombati napra érvényes menetrend szerint közlekednek, kivéve a 44-es és az ingyenes áruházi járatokat:
- a 44-es viszonylat, valamint az Auchan 1 és Auchan 2 járatok az áruházak nyitva tartásához igazodva rövidebb üzemidővel közlekednek.
- a Tesco Avas járat egyedi menetrend szerint közlekedik.
Az Adventi Villamos is szombati menetrend szerint közlekedik, utolsó indulása a Tiszai pályaudvarról: 11:48, Felső-Majláthról: 12:27.
december 24-én, szombaton 16 órától egyedi menetrend lép életbe
2016. december 24-én 16:00-órától egyedi, az alábbi táblázatban található menetrend szerint közlekednek a járatok.
Az éjféli misék végéhez igazítva is közlekedtetünk járatokat annak érdekében, hogy segítsük utasaink hazajutását a késői órákban. Ezeket a mellékelt menetrendben is kiemeltük:
- Tiszai pu.-ról 01:15-kor induló 1-es villamos,
- Felső-Majláthról 00:50-kor induló 1-es villamos,
- Repülőtérről 01:15-kor induló 14-es,
- A Repülőtérről 01:15-kor induló 35R autóbusz.
Tájékoztató a Miskolc Városi Közlekedési Zrt. villamos és autóbusz járatainak indulási időpontjairól 2016. december 24-én 16.00 órától üzemzárásig
1-es villamos
- Tiszai pu.: 16:05, 16:20, 16:35, 16:50, 17:05, 17:20, 17:35, 17:50, 18:05, 18:20, 18:35, 18:50, 19:05, 19:20, 19:35, 20:05, 20:35, 21:05, 21:35, 22:05, 22:37, 23:07, 23:45, 00:07, 00:37, 01:15, 01:37.
- Felső-Majláth: 16:03, 16:10, 16:18, 16:25, 16:33, 16:40 16:50, 17:05, 17:20, 17:35, 17:50, 18:05, 18:20, 18:35, 18:50, 19:05, 19:20, 19:35, 19:50, 20:05 20:20, 20:50, 21:20, 21:50, 22:20, 22:50, 23:20, 23:50, 00:20, 00:50, 01:20, 01:50,
2-es villamos
- Tiszai pu., utolsó járat indul: 15:41,
- Vasgyár, utolsó járat indul: 16:07.
1-es autóbusz
- Tiszai pu.:16:12, 16:42, 17:12, 17:42, 18:12, 18:42, 19:12, 19:42, 20:12, 20:42, 21:12, 21:42, 22:12, 22:50, 23:20, 23:55 (Az aláhúzott járatok a Szondi Gy.u. megállóhely érintésével közlekednek.)
- Majális-park: 16:00, 16:20, 16:45, 17:15, 17:45, 18:15, 18:45, 19:15, 19:45, 20:15, 20:45, 21:15, 21:45, 22:15, 22:55, 23:25, 23:55, 00:25
3-as autóbusz
- Búza tér: 16:48, 17:48, 18:48, 19:48, 20:50, 21:50, 22:50 (a 15:10-kor induló autóbusz nem közlekedik az AUCHAN Pesti úti áruházig)
- Szirma: 16:02, 17:05, 18:05, 19:05, 20:06, 21:06, 22:05, 23:04
3A-s autóbusz
- Búza tér, utolsó járat indul: 15:55
- Berzsenyi D. u., utolsó járat indul: 16:09
4-es autóbusz
- Búza tér: 16:45, 17:45, 18:45, 19:45, 20:45, 21:45, 22:57
- Görömbölyi pincesor: 16:10, 17:10, 18:10, 19:10, 20:10, 21:05, 22:05, 23:16
5-ös autóbusz
- Felső-Majláth, utolsó járat indul: 15:50
- Lillafüred, utolsó járat indul: 16:10
6-os autóbusz
- Újgyőri főtér: 16:27, 17:27, 18:27, 19:27, 20:27, 21:27, 22:57, 23:39
- Pereces: 16:02, 16:42, 17:42, 18:42, 19:42, 20:42, 21:42, 23:12, 23:53
7-es autóbusz
- Búza tér: 16:35, 17:35, 18:35, 19:40, 20:35, 21:35, 22:55 (Auchanhoz közlekedő utolsó járat: 12:35)
- Felsőzsolca: 16:55, 17:55, 18:55, 19:56, 20:50, 21:50, 23:09 (Auchanhoz közlekedő utolsó járat: 12:23)
8-as autóbusz
- Repülőtér, utolsó járat indul: 15:05
- Hűtőház, utolsó járat indul: 15:23
9-es autóbusz
- Újgyőri főtér, utolsó járat indul: 15:48
- Tokaji F. u., utolsó járat indul: 16:00
11-es autóbusz
- Búza tér, utolsó járat indul: 15:26
- Bábonyibérc: utolsó járat indul: 15:44
14-es autóbusz
- Repülőtér: 16:03, 16:33, 17:03, 17:33, 18:03, 18:33, 19:03, 19:33, 20:35, 21:35, 22:05, 23:07, 00:07, 01:15
- Farkas A. u.: 16:09, 16:29, 16:59, 17:29, 17:59, 18:29, 18:59, 19:28, 19:58, 20:58, 21:58, 22:27, 23:27, 00:27
- Hejő-park: 16:13, 16:33, 17:03, 17:33, 18:03, 18:33, 19:03, 19:32, 20:02, 21:02, 22:03, 22:30, 23:38, 00:30
15-ös autóbusz
- Felső-Majláth: 16:15, 17:25, 18:40, 20:10, 21:10, 22:55 (az aláhúzott járatok Lillafüred vá. érintésével közlekedik)
- Ómassa: 16:10, 16:45, 17:50, 19:10, 20:40, 21:40, 23:25 (az aláhúzott járatok Lillafüred vá. érintésével közlekedik)
16-os autóbusz
- Újgyőri főtér: 16:25, 17:25, 18:25, 19:25, 20:25, 21:25, 23:03 (az aláhúzott járat Lyukóbányáig közlekedik).
- Bányaüzem: 16:10, 16:40, 17:40, 18:42, 19:40, 20:40, 21:40, 23:16 (az aláhúzott járat Lyukóbányától közlekedik).
19-es autóbusz
- Újgyőri főtér: 16:33, 17:33, 18:33, 19:33, 20:33, 21:33, 22:33, 23:39
- Komlóstető: 16:04, 16:44, 17:44, 18:44, 19:44, 20:44, 21:44, 22:44, 23:49
20-as autóbusz
- Repülőtér: 16:15, 16:45, 17:15, 17:45, 18:15, 18:45, 19:15, 20:00, 21:00, 22:35, 23:33
- Miskolctapolca: 16:17, 16:35, 16:55, 17:21, 17:53, 18:23, 18:48, 19:18, 19:48, 20:50, 21:30, 23:20, 00:20 (az aláhúzott járatok a Centrumig közlekednek).
21-es autóbusz
- Tiszai pu., utolsó járat indul: 15:40 (14:00 óra után a járatok a LIDL áruházat nem érintik)
- Kandó K. u., utolsó járat indul: 16:18 (14:00 óra után a járatok a LIDL áruházat nem érintik)
24-es autóbusz
- Repülőtér, utolsó járat indul: 16:05
- Szinvapark, utolsó járat indul: 16:20
28-as autóbusz
- Búza tér, utolsó járat indul: 15:40
- Tampere vr., utolsó járat indul: 15:50
29-es autóbusz
- Avas kilátó, utolsó járat indul: 15:50
- Újgyőri főtér, utolsó járat indul: 15:55
30-as autóbusz
- Tiszai pu., utolsó járat indul: 15:40
- Avas kilátó, utolsó járat indul: 15:48
31-es autóbusz
- Tiszai pu., utolsó járat indul: 15:10
- Avas kilátó, utolsó járat indul: 16:18
32-es autóbusz
- Avas kilátó: 16:20, 16:50, 17:20, 17:50, 18:20, 18:50, 19:20, 19:50, 20:20, 20:50, 21:20, 22:15, 23:15
- Gömöri pu.: 16:25, 16:45, 17:15, 17:45, 18:15, 18:45, 19:15, 19:45, 20:15, 20:45, 21:15, 21:41, 22:42
34-es autóbusz
- Avas kilátó, utolsó járat indul: 15:40
- Bodótető, utolsó járat indul: 16:08
35-ös autóbusz
- Avas kilátó: 16:05, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00, 21:30
- Centrum: 16:01, 16:16, 16:42, 17:12, 17:42, 18:12, 18:42, 19:12, 19:42, 20:11, 20:41, 21:11, 21:41
35R-es autóbusz
- Avas kilátó: 21:55, 22:27, 22:55, 23:27, 0:27, 01:40
- Repülőtér: 22:20, 22:55, 23:45, 01:15, 02:07
38-as autóbusz
- Avas kilátó, utolsó járat indul: 15:40
- Malomszög u., utolsó járat indul: 15:46
43-as autóbusz
- Búza tér, utolsó járat indul: 14:11
- TAKATA, utolsó járat indul: 14:40
44-es autóbusz
- AUCHAN Pesti u., utolsó járat indul: 13:50, 14:30
- Centrum, utolsó járat indul: 13:39
Ingyenes AUCHAN1 járat
- AUCHAN Borsod, utolsó járat indul: 12:10
- Centrum, utolsó járat indul: 11:40
Ingyenes AUCHAN2 járat
- Avas kilátó, utolsó járat indul: 12:30, 13:15
- AUCHAN Pesti út, utolsó járat indul: 12:50, 14:30
Ingyenes TESCO Avas járat (rendkívüli menetrend)
- Avas kilátótól indul: 07:00, 07:45, 08:30, 09:15, 10:00, 10:45, 11:30, 12:15, 13:00, 13:50, 14:35
- TESCO Avastól indul: 07:10, 07:55, 08:40, 09:25, 10:10, 10:55, 11:40, 12:25, 13:10, 14:00, 14:45
68-as autóbusz
A kiadott munkaszüneti napi menetrend szerint közlekedik.
69-es autóbusz
- Felső-Majláth vá., utolsó járat indul: 15:55; Berekalja: 16:00
- Diósgyőri vár, utolsó járat indul: 15:23
Az éjszakai járatok az utasmenetrendben meghirdetettek szerint közlekednek.